shapka 2014

Ярмолинці Православні
Четвер, 19.10.2017, 22:52
cмт. Ярмолинці. Парафія Преображення Господнього УПЦ КП...
Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [4]
Опитування
До якої з конфесій Ви належите?
Всього відповідей: 375
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Настоятель парафії

Митрофорний протоієрей Миколай Ковалик. Адреса: вул.Чапаєва 51.тел.2-15-71
Друзі сайту

 Село Мшанець, що на Теребовлянщині

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста над Нічлавою

 Храм Преображення господнє

cerkva.te.ua

Село Молодків. Неофіæйний сайт села Молодків

Вас вітає парафія Всіх Святих Землі Української bogoslov.cv.ua Текст заміщення

Головна » Статті » Мои статьи

запитання ,відповідь
Чи може хресний тато та хресна мама одружитись між собою? 

Церковне право не забороняє одруження хресних батьків між собою.

Кодекс Канонів Східних Церков:

Кан. 776 – § 1. Подружній союз, заснований Творцем і наділений його законами, завдяки якому чоловік і жінка за невідкличною особистою згодою утворюють взаємну спільність усього життя, за своєю природою призначається для добра супругів та народження і виховання дітей.
§ 2. З установи Христа правосильне подружжя між хрещеними є тим самим святою тайною, якою на зразок бездоганної злуки Христа з Церквою Бог об'єднує їх і вони немов освячується та зміцнюється ласкою тайни.
§ 3. Істотними прикметами є одність і нерозривність, які в подружжі між хрещеними набувають особливої сили з огляду на святу тайну.

Кан. 778 – Одружуватися можуть усі, яким право цього не забороняє.

Існує думка, що мама дитини не має права перебувати у церкві під час хрещення якщо не минуло ще 40 днів після пологів?

Цієї традиції мало вже хто дотримується. Це все залежить від церкви і від традицій краю. мамі дозволяється перебувати в храмі підчас хрещення дитини,але перебувати в притворі(в задній частині храму) 

«Чи може дівчина першою хрестити дівчинку?

Говорять, що якщо першу хрестити дівчинку, а не хлопчика, то хресна віддасть їй своє щастя...». Це твердження є марновірством не обгрунтованим ні в Священному Писанні, ні в церковних канонах і традиціях.

Чи можна похрестити дитину у своєї куми?

Можна. хресні батьки-це духовні наставники дитини. якщо ваша кума вважає ,що ви достойні бути хрещеною ,тим самим довіряє Вам ,духовне виховання своєї  дитини.

Категорія: Мои статьи | Додав: Православна (19.09.2010)
Переглядів: 608 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 3
3  
Чи можуть бути хресними батьками похресниця і її хресний батько. Дякую.

2  
Сватання можна! Весілля ні!

1  
Чи можна сватання проводити на Трійцю(23 червня)?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Рахунок №26001052402427
Храм Преображення Господнього
УПЦ Київського Патріархату
Код 25889374
Банк:
Хмельницька філія Приватбанку
МФО 315405
м.Хмельницький
Міні-чат

Copyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz